Wszyscy kochamy magię i jeszcze lepiej jest robić to sam i mylić znajomych. Oto dwie proste magiczne sztuczki, które możesz wykonać za pomocą tylko jednej karty do gry.

Najpierw wypróbuj następującą magię.

Rzeczywiście, jest to bardzo prosta sztuczka i po prostu wymaga odrobiny ręki i złego kierunku, aby odnieść sukces. Spotkaj się z publicznością (lub kamerą, jeśli planujesz zostać gwiazdą YouTube), a następnie poproś jedną osobę z widowni o wybranie karty z karty. Jeśli zapamiętują kartę, odwróć kartę znajdującą się na spodzie talii. Wtedy będzie odwrotnie i będziesz musiał odwrócić paczkę, aby wyglądała jak zwykła paczka kart. Tu przychodzi niewłaściwy kierunek – oczywiście nie chcesz, aby twoja publiczność widziała, że ​​robisz istotną część sztuczki. Teraz pozwól im odłożyć kartę z powrotem do talii, a następnie powiedz im, że magicznie odkryjesz wybraną przez siebie kartę. Umieść kartę za plecami, a następnie odwróć górną kartę. Powiedz im, że wybrana karta jest odwrócona w drugą stronę, a następnie pozwól im przejrzeć talię, aby ją znaleźć.

Możesz wypróbować następny.

Jest to równie prosta sztuczka, która używa tego samego rodzaju sztuczek, aby zmylić odbiorców. Po prostu wyciągnij karty, a następnie szybko spójrz na kartę u dołu. Upuść karty jedna po drugiej z dołu na podłogę i powiedz komuś, żeby przestał, gdy będziesz miał około 10 lat. Teraz podnieś upuszczone karty i upewnij się, że umieściłeś zapamiętaną kartę (tę z dołu talii) z tyłu stosu. Teraz pokaż im tę kartę, ale nie pokazuj się, a następnie pozwól im przenieść paczkę. Teraz wystarczy przejrzeć talię i zaskoczyć ich, wybierając wybraną przez nas kartę.

Te dwie proste sztuczki będą tęsknić za przyjaciółmi na następnym spotkaniu towarzyskim, w którym uczestniczysz.