Wiesz, są rzeczy na tym świecie, które po prostu mnie przytępiają. Zwykle są to rzeczy, których inni ludzie po prostu nie dostają lub po prostu nie dostrzegają. Niezależnie od powodu, przy odpowiedniej sarkastycznej prezentacji, jestem pewien, że również się zdezorientujesz.

Pytanie 1: Dlaczego ktoś miałby jeść owłosione M & M?

O tak, mali faceci M&M biegają wokół i tworzą świetne reklamy. Są zabawni, mili i kochający. Chodzący, rozmawiający faceci M&M byli świetnym pomysłem marketingowym.

A potem wypadły im włosy.

Nie wiem, co za idiota w dziale marketingu uważa, że ​​włochate cukierki będą apetyczne, ale całym sercem się zgadzam.

Włosy na słodyczach? Co oni teraz myślą? To znaczy, lubię M & M, ale jej? Gałki oczne, ręce, nogi, usta, nie ma problemu. Cholera, nawet myśl, że mali faceci mają małe odwagi, nie jest taka zła, ale jej?

Ick!

Nie chcę ogolić swojego cukierka, zanim będę mógł go zjeść.

Pytanie 2: Dla „przyczyny”?

Wszyscy słyszeliśmy o kampanii na rzecz świadomości raka piersi „Susan G. Komen, na lekarstwo”.

Ale gdzie indziej widać małe różowe wstążki z napisem „w tej sprawie”.

Nie rozumiem tego Przekaż pieniądze na „wyleczenie” raka piersi, które rozumiem, ale przekaż pieniądze na „przyczynę”?

Tak jak powiedziałem, po prostu tego nie rozumiem.

Pytanie nr 3 Czy zdajesz sobie sprawę, że jesz ostrygę, gdy jesz ostrygę? cały Ostryga?

Dostajemy mięso z wielu źródeł. Jednak mięso zazwyczaj pochodzi z tkanki mięśniowej zwierzęcia. Jednak jeśli jesz ostrygę, nie tylko jesz mięsień ostrygowy, ale jesz cały zwierzę. Obejmowałby mózg ostrygi, jelita, jamę ustną, odbytnicę, cokolwiek jadł na ostatni posiłek i … czy powinienem kontynuować?

Nie sądzę. Wierzę, że powiedziałem o tym.

Pytanie 4: Dlaczego bankomat odczuwa potrzebę przypomnienia mi o „proszę wziąć gotówkę”.

Dzień dobry! Jak myślisz, po co przyszedłem do bankomatu? Jakbym zapomniał o pieniądzach! Łał!

Pytanie 5: Co jest takiego „ładnego” w cukierkach „w dobrym rozmiarze”?

Znów jesteśmy w M & M’s. Tym razem nie owłosione, ale te, które są w małych paczkach, które nazywają „zabawnym rozmiarem”. Zabawa? Huh! Co jest takiego wspaniałego w pakiecie, który zaczyna się i kończy na tym samym kęsie?

Torba siedmiu funtów M&M, byłoby miło teraz! Tak, siedem funtów wystarczy do jedzenia, dzielenia się z przyjaciółmi, robienia projektów na stole, wkładania lodów, dekorowania pokoju, rzucania ludźmi, rzucania kota, sabotowania współlokatorów … nie, nigdy bym tego nie zmarnował. Ale hej, właśnie o to chodzi, mając siedem funtów wystarczyłoby, aby zrobić to, co chcesz!

Możesz się dobrze bawić! Byłby to zabawny rozmiar!

To coś, co teraz nazywają „zabawnym rozmiarem”? Daj spokój! Mrówki nawet nie są zadowolone z ilości! Kiedyś dałem wiewiórce paczkę „fajnego rozmiaru”, rzucił ją z powrotem na mnie, wstał i powiedział: „Nie odsadzaj mnie. To nie tak, że biegnę do drzewa narożnego i więcej nie kupuj, wiesz?

Osobiście uważam, że jedynym powodem, dla którego nazywają to „zabawnym rozmiarem”, jest to, że „frustrujący rozmiar” nie zmieściłby się na opakowaniu. Teraz nie wiem na pewno, ale założę się, że pomysł na „zabawny rozmiar” przyszedł od tego samego faceta, który później postanowił nałożyć na nie włosy.

Co myślisz?